Yakıt Takviye

Yakıt Takviye

Kontrol etmeyi atlamış yada ibre arızası sebebiyle yakıtınız bitebilir. Yakıt takviye yapan işletmemiz sürekli araçlarımızda hazır bulunmasından ötürü hemen yanınıza geliyor ve aktarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yakıt bitmesi sebebiyle yolda kaldığınızda aracınızı en güvenli yere çekerek bir kaç dakika beklemeniz gerekecektir.

İstanbul genelinde akü takviye hizmeti veren firmamız araçlarımızda yakıt bulunmakta olup ihtiyaç halinde aktarım yapılmaktadır. Aracınızda ibreye dikkat etmediyseniz ve benzininiz bittiyse bizi hemen arayıp hızlıca yanınıza gelerek hemen yakıtınıza takviye yapmamızı sağlayabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İstanbul Yakıt Takviye

Ülkemizde yasalar gereği bidon veya benzeri ürünlerle yakıt istasyonlarından yakıt temine edilememektedir. Aracınızın nerede kaldığı hiç önemli olmadan bizi arayın hemen gelip yakıt takviyesi yapalım. Yalnız değilse dahi aracın itilerek trafikte hareket ettirilmeye çalışılması hem trafikte seyreden diğer araçları hemde sizleri tehlike altında atmaktadır. Yol yardım firmamızda yakıt takviyesi dışında tüm yol yardım hizmetleri de verilmektedir.

Aracın uzun mesafeler itilmesi sürücü yalnızsa çok zorlayıcı olacaktır. Her sürücü yakıt göstergesi gözünden kaçabilir yakıtı olduğunu düşebilir yada yakıt istasyonu ters bir istikamette kaldığında hiç ummadığı bir anda yolda kalabilir. İstanbul tüm ilçelerinde ekiplerimiz olması ve tam donanımlı beklemelerinden ötürü anında yakıt takviyesi hizmetini en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

İstanbul Yakıt Takviye

Yakıt Takviyesi Nasıl Yapılır?

Yakıt takviyesi aracın çalışma prensibine göre değişiklik gösterir. Aracınızın motor tipine, marka ve modeline bağlı olarak doğru yakıtı aktarırız. Akü takviye firmamız tarafından araçlarımızda her motor tipine göre yakın takviyesi yapılmaktadır. Benzinli yada dizel araçlarınız da yakıt ihtiyacını en uygun fiyatlar ile ekiplerimiz sağlamaktadır.

Aracınız ile kaldığınız yerde bize hemen ulaştıktan sonra ekibimiz İstanbul ilçelerindeki konumunuza dakikalar içerisinde ulaşır. Ardından motorun çalışma prensibi anlaşılarak uygun olan yakın cinsi eklemesi yapılır. Kimi araçlar minimum 2 litre ile çalışmakta olduğundan ötürü ekibimiz gerekli aktarımı sağlar ve en yakın benzin istasyonuna gitmenizi sağlayacaktır.

Anında Yakıt Takviyesi

Araç kullanıcıları ne sebeple olursa olsun yakıt ihtiyacı olduğunda aracınıza anında yakıt takviye yapılmaktadır. Otomatik araçların ittirilmesi teknik anlamda bir çok zararlar verebilir. Ağır ve büyük araçlarda ise ittirmek sağlığınız açısından oldukça zor duruma sizleri sokabilir. Benzin istasyonuna uzak kaldığınız tüm yerlerde bizleri arayın ve aracınıza uygun takviye işlemini yerine getirelim.

Profesyonel bir firmadan yakıt takviyesi alarak aracınıza en uygun ve kaliteli yakıtın doldurulmasını sağlayabilirsiniz. Ucuz ve nereden alındığı belli olmayan yakıtın aracınıza takviyesi ileriki süreçte mekanik kısma zarar verebilir ve sizleri oldukça zora sokabilir. Aracınız ulaştığımızda yakıt takviye işlemi uygulanırken dikkat ettiğimiz durumlar;

  • Yakıt doldurulacak alanda kesinlikle ateşle yaklaşılmamalıdır.
  • Öncelik olarak Valf kontrol edilir.
  • Dökülme veya sıçramaları en aza indirmek için yavaş hareket edilir.
  • Genleşmeye izin vermek için dökülecek kap yalnızca yüzde 95 oranında doldurulur.
  • İşlem sonrasında araç benzin kapağı dikkatlice kapatılarak aracın çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir