Akü Satış olarak en güvenilir, en kaliteli hizmeti veren, en uygun fiyatlarla müşterilerini düşünen İstanbul yol yardım hizmetini 24 saat acil kurtarıcı tarafından siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu deneyim, yine yılların vermiş olduğu güvenin gururuyla biz veriyoruz. Firmamız, Akü Takviye İstanbul içinde Avrupa ve Anadolu yakasında dahil olmak kaydıyla sizlere profesyonel düzeyde acil kurtarıcı desteği vermektedir. Hizmetimizde saat sınırlaması ve mesai saatleri diye bir kavram bulunmamaktadır. Yılın her günü 7/24  olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Akü Satışına mı ihtiyacınız var? İstanbul'un çevresinde aracınız arıza mı yaptı? Anında yardım mı istiyorsunuz? İstanbul'da en basit şekilde ulaşılabilen en çabuk yardım eden en ekonomik ve her gün her saat sizlere destek olabilecek olan Akü Takviye yanınızda yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

Oto Akü Fiyatları

Akü Takviye firması olarak oto akü fiyatları oto çekici, oto kapı açma, motor tamiri, akü takviyesi, oto yol yardımı gibi bir çok hizmeti sizlere başarı ile sunmaktayız. İstanbul oto çekici ve oto kurtarıcı hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. İstanbul oto çekiciolarak İstanbul hizmetiyle İstanbul geneli 7/24 yolda kalmış vatandaşlarımızın yardımına koşmaktayız.
Lastik patlaması, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında İstanbul oto çekici hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Mutlu Akü Satış Fiyatları

Mutlu Akü Satış Fiyatları, size en en yakın oto çilingir hizmeti sunan Akü Takviye firmamızı arayarak nöbetçi oto çilingir kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. Kurtarıcı numarası veya whatsapp destek hattımızı 24 saat arayarak yada açık oto çilingir sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 7/24 telefon numarası 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Varta Akü Satış Fiyatları

Varta Akü Satış Fiyatları şehir içi ve şehir dışı olarak bazen fark edebilir. Fakat yol yardım ücretini bazı firmalar fazlasıyla abartarak siz değerli müşterilerimizi mağdur durumda bırakabiliyor. Varta akü fiyatları yüksek olduğu firmalardan kaçınmanızı öneriyoruz. Çünkü mağduriyetinizi aleyhine kullanarak para kazanmaya çalışan bir çok firma malesef ki piyasada mevcut durumda. Bu tür ihtiyaç durumlarında tek bir firmadan fiyat almadan önce iyice araştırmanızın çok önemi olacaktır. Hizmete sadece fiyat odaklı bakmamanızı da öneririz. Çünkü fiyat işin kalitesini de ön plana çıkarır. Bu sebepten hem yol yardım ücretleri hemde kaliteli hizmet verip vermediğine bakmanızı öneririz.

İnci Akü Satış Fiyatları

İnci akü fiyatları 24 saat yol yardım hizmeti verdiğimiz İstanbul’un tüm semtlerine 7 Gün 24 saat kurtarıcı hizmet veren firmamız sizin için bulunduğunuz adrese en yakın çekici hizmetini yönlendirir. 24 saat kurtarıcı, İstanbul civarında en yakın kurtarıcı için hemen bizi arayın. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Nerede olursanız olun en yakın kurtarıcı sizlere anlaşmalı çekici yönlendirerek 24 saat kurtarıcı aracınızın taşınması konusunda sizlere yardımcı olur. Hemen arayın. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31.

Araba Akü Satış Fiyatları

Araba akü fiyatlarıAkü Takviye firması olarak oto kurtarma, oto kapı açma gibi bir çok hizmeti sizlere başarı ile sunmaktayız. Oto çekici ve acil kurtarıcı hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir.

Acil kurtarıcı olarak oto yol yardım hizmetiyle İstanbul geneli 7/24 yolda kalmış vatandaşlarımızın yardımına koşmaktayız. Lastik patlaması, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 acil kurtarıcı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmayıp araç çekici ve araç kurtarmanın yanı sıra acil kurtarıcı, motor kurtarma da hizmetlerimiz arasındadır. Yine aynı şekilde oto kapı açma konusunda da tecrübeli çalışanlarımız sayesinde kilitli kapılarınızı güvenli bir şekilde açmaktayız.

Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.

7/24 Akü Satışı

İstanbul ili sınırları içerisinde aracınızın aküsü bitmesi sonucu çalışmayan, marş basmayan araçlarınıza Akü Takviyeyi arayıp konum atmanız durumunda aracınızı harekete geçirmek için gerekli olan enerjiyi sağlamak amacı ile aracınızın bulunduğu konuma en yakın zamanda geliriz. İstanbul genelinde verdiğimiz Akü takviye, Akü Satış, hizmeti ile siz kıymetli müşterilerimizin her an yanınızdayız. Araç çalışmıyorken bazen parkları uzun süre açık unutup ya da uzun zaman müzik dinlediğimizde veya şarj dinamosu yetersiz şarj etmesi durumunda akünüzün bitmesine neden olur. Aracınız çalışmadığı zaman ilk akla gelen, aracınızı takviye ile çalıştırmaktır.

Akü takviyesi sıradan marketlerde satılan takviye kablosuyla olmayacağını bilmeniz gerekiyor. Şayet akü derin deşarja uğramışsa akü takviyesinden sonra araç uzun bir süre çalıştırılmalıdır. Bir aküye başka bir akü bağlayarak aracı çalıştırabileceğiniz gibi çalışan bir araçtan da akü takviyesi yapmanız mümkün. Akü takviyesi yaparken + uçlar artıya, - uçlar eksiye bağlanır. Akü takviyesi yaptıktan sonra akünüzü ölçüp akünüzde ya da şarj dinamosunda her hangi bir sorun olup olmadığını siz müşterilerimize söyleriz..

akü-satış
Akü Takviye Satış

Akü Satışı Gece Açık

Takviye yapılacak akünün indikatörüne bakılır. Eğer siyah yanıyor ise 1 çift takviye kablosuna ihtiyacımız olacak. Genelde kablo renkleri siyah ve kırmızıdır. Uçlarındaki kutup başı maşalarının öncelik ile siyah olan maşasını bitmiş olan akünün negatif (-) uçuna bağlanır, diğer negatif (-) ucu yardım alacağımız akünün negatif (-) uca bağlanır. Kalan kırmızı kablonun bir ucundaki maşa, bitmiş olan akünün pozitif (+) kutuba bağlanır. Diğer maşada yardım alınan akünün pozitifine (+) bağlanır. Bu işlemler yapılırken, iki farklı renkteki maşanın birbiriyle temas etmemesi gerekir. Aracın marşına basılır. Araç çalışmaya başladıktan 1-2 dakika sonra maşaların kontrollü bir şekilde sökülmesi gerekir.

Oto elektrik arıza çözümleri için Akü Takviye uzmanlarına güvenebilirsiniz. Size en yakın Akü Takviye hizmet noktasından destek alabilir, dilerseniz akutakviye.com hemen ara butonu ile online olarak fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Sistemli, pratik ve net çözümler elde etmenin keyfini sürebilirsiniz.

Akü Satış Yeri

Akünün deşarj olması durumunda ,ilk yapılması gereken indikatörün ışık kontrolü yapılır. Siyah renkte yanıyor ise ölçüm yapılarak akünün şarj durumuna bakılır. Deşarj olması halinde takviye yapılarak araç çalıştırılır. Araç çalışır vaziyette 120 dk. kalmalıdır. Bu süre alternatörün (şarj dinomosu) aküyü şarj etmesi için yeterlidir. Bir diğer yöntem ise akü şarj makinasına bağlanıp kaba ve ince ayar akünün durumu ve adetine göre ayarlanır. Akü dolmaya başladıkça, cihazın üzerindeki gösterge her saat başı kontrol edilmelidir. Şarj esnasında akü ısınma yapıyor ise ince ayar düşürülmelidir.

Araca iyi akü konulmasından önce doğru akünün konulması akünün ömrünü uzatacaktır. Fazla kullanılmayan araca konulacak akü ile her gün 3-5 defa marşına basılan arabaya konulacak akü markaları da farklıdır. Dizel benzinli ve lpg'li araçların akü seçimleri de farklıdır. Araca sonradan eklenen akü ile çalışan aktivatörler var ise buda akünün amperinin yükseltilmesine ihtiyaç olabileceği anlamına gelir.

Akü Satış Yeri

en yakın akü satış

En Yakın Akü Satış

İstanbul Akü Takviye olarak, İstanbul’un her bölgesinde arıza yapan otomobil, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi motorlu taşıtlar için 7/24 yol yardım ve oto elektrikçi hizmeti sunmaktayız. Anında müdahale edebilecek kapasitede donanımlı yol yardım aracımız ve ekipmanımız, ile alanında uzman profesyonel ustalarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız. Aracınızda oto elektrik arıza mı meydana geldi? Otobanda yolda mı kaldınız? Dert etmeyin, bir telefon uzağınızdayız. 7/24 bizleri çekinmeden arayabilirsiniz Sizlere en hızlı, en iyi, en kaliteli oto elektrik hizmetini sunmak için elimizden geleni yaparız. Müşteri memnuniyeti, mağduriyet gidermek bizim için öncelikli meseledir.

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör ile ilgili yardım taleplerinizde yardıma hazırız.